loadingimg

Wczytuję dane...
AKSAMITNY PEELING ENZYMATYCZNY Z JEDWABIEM
  •  
  • poprzedni
  • następny
  •  
ceny dostępne dopiero po zalogowaniu i kontakcie z nami pod nr tel. (22) 845 29 96,kom.780-564-676
 • DERMIKA profesjonalna (twarz)
 • Producent: DERMIKA profesjonalna (twarz)
 • Opis produktu

AKSAMITNY PEELING ENZYMATYCZNY Z JEDWABIEM


DO CERY SUCHEJ I NORMALNEJ, DELIKATNEJ

Preparat złuszczający naskórek oparty na mechanizmie eksfoliacji enzymatycznej. Opracowany z myślą o cerze suchej i delikatnej wykorzystuje enzymy proteolityczne, które w łagodny sposób eliminują komórki zewnętrznych warstw naskórka, pozostawiając skórę gładką, odświeżoną, przywracając jej blask i promienność. Aksamitna formuła, ekskluzywny zapach i działanie protein z jedwabiu sprawiają, że początkowy etap zabiegu, jakim jest przygotowanie skóry i złuszczenie naskórka, staje się niezwykle przyjemnym preludium przed właściwą pielęgnacją w dalszej części kosmetycznego rytuału. Preparat doskonale spełnia też swoją rolę w obrębie skóry wokół ust i na obszarze "kurzych łapek".

Zawiera:
–Kerato-skin – enzymy proteolityczne otrzymywane na drodze biotechnologicznej, delikatnie złuszczają zewnętrzne warstwy naskórka, degradując wiązania białkowe pomiędzy komórkami warstwy rogowej. Dzięki temu skóra staje się gładka i odświeżona, a złuszczenie komórek jest bodźcem do odnowy komórkowej zachodzącej w głębiej położonych regionach skóry.
–Proteiny z jedwabiu – otrzymywane z naturalnego, czystego jedwabiu,
mają silne działanie nawilżające, wygładzają powierzchnię skóry, zapewniając odczucie luksusu i komfortu po zastosowaniu preparatu.

Sposób użycia:

Po dokładnym umyciu twarzy i szyi nałożyć peeling, omijając okolice
oczu. Pozostawić na około 15 minut. Następnie starannie zmyć skórę wilgotnym wacikiem lub gąbką.

poj. 150 ml, 1 doza ~4 ml, wystarczalność ~37 zabiegów

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...