loadingimg

Wczytuję dane...
RE-KONSTRUKTOR SUPERAKTYWNE AMPUŁKI UJĘDRNIAJĄCE
    • następny
    •  
ceny dostępne dopiero po zalogowaniu i kontakcie z nami pod nr tel. (22) 845 29 96,kom.780-564-676
  • DERMIKA profesjonalna (ciało)
  • Producent: DERMIKA profesjonalna (ciało)
  • Opis produktu

RE-KONSTRUKTOR SUPERAKTYWNE AMPUŁKI UJĘDRNIAJĄCE

Z MATRYKINAMI, LIFTINGIEM 3D I STYMULATOREM METABOLIZMU

STYMULACJA KOLAGENU, INTENSYWNE UJĘDRNIANIE CIAŁA
I BIUSTU, REGENERACJA

 

Superaktywny koncentrat substancji czynnych dla skóry w każdym wieku pozbawionej jędrności i prawidłowego napięcia, zniszczonej i odwodnionej. Ampułki polecane są do lokalnego stosowania na wybrane partie ciała lub na całe ciało. Idealne jako intensywna pielęgnacja w połączeniu z zabiegami ujędrniającymi według procedur zabiegowych. Innowacyjne matrykiny i stymulator metabolizmu zmuszają komórki do syntezy nowego kolagenu, elastyny i innych białek strukturalnych oraz naprawiają uszkodzone struktury. Trójwymiarowy lifting 3D zapewnia ekspresowy efekt wygładzenia i uelastycznienia. W efekcie skóra staje się spoista i sprężysta.

W celu zwiększenia penetracji i działania składników aktywnych zalecamy wprowadzenie ampułki za pomocą aparatu z ultradźwiękami.

 

 

Zawiera:

q       Matrykiny – messengery stymulujące syntezę białek – są to mikropeptydy, które mają zdolność „wysyłania” i przenoszenia informacji bezpośrednio do komórek i „zmuszania” ich do syntezy nowego kolagenu, elastyny i innych białek strukturalnych w skórze. Uzupełniają tym samym zniszczone lub utracone włókna podporowe.

q       Stymulator metabolizmu – to specyficzna frakcja związków
o aktywności Roślinnego Czynnika Wzrostu. W komórkach skóry stymuluje spowalniane z wiekiem procesy życiowe. Upośledzeniu ulega proces wytwarzania białek zakotwiczających odpowiedzialnych za spójność skóry właściwej z naskórkiem. Badania in vitro wykazały, że Stymulator metabolizmu zwiększa aktywność fibroblastów (komórek wytwarzających kolagen) i stymuluje proces wytwarzania białek zakotwiczających: kolagenu IV, kolagenu VII, integryn. Zwiększona produkcja tych białek zapobiega związanemu ze starzeniem się wiotczeniu skóry, wyraźnie poprawia się mikrorzeźba naskórka (badania prowadzono za pomocą profilometrii laserowej).

q       Trójwymiarowy lifting 3D – polimer peptydowy pochodzenia naturalnego o trójwymiarowej strukturze, otrzymywany zaawansowaną metodą biopolimeryzacji, opatentowaną przez francuskie laboratoria. Pokrywa skórę cienką, elastyczną siateczką, dając już po kilku minutach widoczną poprawę naprężenia i napięcia skóry. Zapewnia to ekspresowy efekt wygładzenia skóry i poprawy jej napięcia.

q       Kompleks silnie ujędrniający wiotczejące partie skóry ze stymulatorami kolagenu i kwasu hialuronowego.

 

q       Heterozydy z roślin Centella asiatica, które poprawiają strukturę kolagenu, dzięki czemu skóra jest jędrna i sprężysta. Poprawiają krążenie podskórne, a także działają drenująco i przeciwzapalnie.

q       L-karnitynę i kofeinę – aktywne związki, które stymulują rozkład i usuwanie tłuszczów z tkanki podskórnej.

q       Niacynamid – czyli fizjologicznie aktywna forma witaminy B3 o niezwykle szerokim spektrum działania na skórę. Reguluje proces powstawania nowych komórek naskórka oraz wytwarzania ceramidów. Stymuluje również wytwarzanie nowego kolagenu w skórze.

 

Sposób użycia:

Zawartość ampułki nałożyć cienką warstwą na wybrane partie ciała i delikatnie wmasować do całkowitego wchłonięcia. Dla wzmocnienia efektu, preparat można wprowadzić za pomocą ultradźwięków (sonoforeza) przy użyciu Obojętnego żelu do sonoforezy. W razie potrzeby zawartość ampułki można wmasować w całe ciało. Następnie przejść do kolejnego etapu zabiegu.

Polecamy:

Po zaaplikowaniu ampułki zalecamy wykonanie masażu kremem do masażu RE-KONSTRUKTOR. Polecamy też stosowanie Ampułki RE-KONSTRUKTOR w trakcie zabiegu na biust, przed nałożeniem maski gumowej z alg ALGUM®-LIFT.

 

poj. 156 ml, 12 x 13 ml, wystarczalność 6–12 zabiegów

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...