loadingimg

Wczytuję dane...
ORANŻERIA AROMATYCZNA MASKA-FLUID
  •  
  • poprzedni
  • następny
  •  
ceny dostępne dopiero po zalogowaniu i kontakcie z nami pod nr tel. (22) 845 29 96,kom.780-564-676
 • DERMIKA profesjonalna (ciało)
 • Producent: DERMIKA profesjonalna (ciało)
 • Opis produktu

ORANŻERIA AROMATYCZNA MASKA-FLUID

Z OWOCÓW POMARAŃCZY, GUARANY I GREJPFRUTA

MODELOWANIE, WYGŁADZANIE, WITALNOŚĆ

Gotowa do aplikacji maska na ciało w formie owocowego nektaru. Oparta na starannie wyselekcjonowanych ekstraktach z cytrusów jest niezbędnym elementem zabiegów wellness odwołujących się do atmosfery słonecznych tropików. Zawiera składniki wykazujące aktywność antycellulitową, drenującą i wspomagającą modelowanie sylwetki. Maska przygotowuje do letniego urlopu, zapowiadając go soczystym zapachem świeżych, egzotycznych owoców.

Zawiera:

Mielone pomarańcze – źródło naturalnych garbników, flawonoidów i witamin. Otrzymany na drodze specjalistycznych procesów technologicznych, by zatrzymać aktywność świeżych owoców, suchy ekstrakt z pomarańczy został dodany do aromatycznej maski, aby poprawiać wygląd i kondycję skóry i chronić ją przed negatywnym wpływem środowiska zewnętrznego.

Ekstrakt z guarany – standaryzowany na zawartość kofeiny, co oznacza obecność aktywnej, naturalnej kofeiny w każdej butelce preparatu. Kofeina hamuje syntezę tłuszczów w komórkach tłuszczowych (adipocytach), przyspiesza lipolizę (rozpad tłuszczów) i usprawnia mikrocyrkulację, dzięki czemu wykazuje aktywność antycellulitową i wspomaga modelowanie sylwetki.

Ekstrakt z grejpfruta – dzięki obecności olejków eterycznych ma działanie przyspieszające metabolizm tłuszczów, tonizujące, odświeżające i antybakteryjne.

Sposób użycia:

Około 100 ml maski Oranżeria podgrzać delikatnie w łaźni wodnej, nałożyć na całe ciało. Owinąć folią i lekko „wygrzewać” przez 20–30 minut pod kocem elektrycznym lub w kapsule spa. W kapsułach parowych nie stosować owijania folią. Po tym czasie pozostałość zmyć pod prysznicem, nałożyć wybrany preparat lub przystąpić do masażu ciała.

 

poj. 500 ml, wystarczalność 5 zabiegów

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...