loadingimg

Wczytuję dane...
CRANBERRY AROMATYCZNA MASKA-FLUID
  •  
  • poprzedni
  • następny
  •  
ceny dostępne dopiero po zalogowaniu i kontakcie z nami pod nr tel. (22) 845 29 96,kom.780-564-676
 • DERMIKA profesjonalna (ciało)
 • Producent: DERMIKA profesjonalna (ciało)
 • Opis produktu

CRANBERRY AROMATYCZNA MASKA-FLUID

Z OWOCÓW I OLEJU Z ŻURAWINY, BOGATEGO W WITAMINĘ E

SUPERNAWILŻANIE, OCHRONA, RELAKS

 

Supernawilżająca i odżywcza maska na ciało w formie gotowego, łatwego do aplikacji aromatycznego fluidu. Oparta na wyciągu z owoców żurawiny jest bogata w składniki antyutleniające, co chroni skórę przed wolnymi rodnikami, szorstkością i utratą jędrności. Olej z żurawiny bogaty w NNKT (Niezbędne Nienasycone Kwasy Tłuszczowe) regeneruje płaszcz hydrolipidowy skóry, zapobiegając utracie wilgoci z naskórka. Orzeźwiający zapach pobudza zmysły i zapewnia dobre samopoczucie podczas zabiegu. Skóra po zabiegu odzyskuje ładny kolor, jest wygładzona, odżywiona, efektywnie nawilżona.

Zawiera:

q       Wyciąg z żurawiny jest bogaty w składniki antyutleniające chroniące skórę przed wolnymi rodnikami. Są to głównie polifenole i tokotrienole (naturalna witamina E). Substancje te chronią komórki przed zniszczeniem i w związku z tym zapobiegają pojawianiu się oznak przedwczesnego starzenia skóry (zwiotczeń, utraty jędrności, szorstkości, zmarszczek czy zagnieceń).

q       Olej z żurawiny jest bogaty w NNKT (Niezbędne Nienasycone Kwasy Tłuszczowe) z szeregu Omega-3. Chronią one skórę przed utratą wilgoci dzięki czemu utrzymują odpowiedni stopień nawilżenia i jędrności skóry.

 

Sposób użycia:

1. Około 100 ml maski podgrzać w łaźni wodnej, nałożyć na całe ciało. Owinąć folią i „wygrzewać” przez 20–30 minut pod kocem elektrycznym lub w kapsule spa. W kapsułach parowych nie stosować owijania folią. Po tym czasie pozostałość zmyć pod prysznicem, nałożyć wybrany preparat lub przystąpić do masażu ciała.

2. Luksusowa kąpiel – 100 ml Aromatycznej maski-fluidu wymieszać
z niewielką ilością ciepłej wody i wlać do przygotowanej wcześniej kąpieli.

poj.  500 ml, wystarczalność 5 zabiegów, 5 kąpieli

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...