loadingimg

Wczytuję dane...
HIALURONOWY KREM PRZECIWZMARSZCZKOWY
    •  
    • poprzedni
ceny dostępne dopiero po zalogowaniu i kontakcie z nami pod nr tel. (22) 845 29 96,kom.780-564-676
  • DERMIKA profesjonalna (twarz)
  • Producent: DERMIKA profesjonalna (twarz)
  • Opis produktu

HIALURONOWY KREM PRZECIWZMARSZCZKOWY

DO KAŻDEGO TYPU CERY DOJRZAŁEJ

 

HYDRO-REDUKCJA ZMARSZCZEK KWASEM HIALURONOWYM

 

Profesjonalny preparat pielęgnacyjny, przeznaczony do pielęgnacji skóry dojrzałej z widocznie zarysowaną siatką zmarszczek. Opracowany w oparciu o najnowszą wiedzę dotyczącą roli kwasu hialuronowego w skórze. Receptura kremu, oparta jest na składnikach tworzących HIALURONOWY KOMPLEKS PRZECIWZMARSZCZKOWY, który działając na trzech poziomach skóry – powierzchni, w górnych i głębokich warstwach naskórka, umożliwia redukcję zmarszczek oraz poprawę jędrności i elastyczności skóry. Bogata formuła kremu, przy jednoczesnym zachowaniu lekkiej formy kosmetyku, pozwala na łatwą aplikację i sprzyja komfortowi stosowania, jednocześnie doskonale pielęgnując i wygładzając skórę.

Zawiera:

Hialuronowy kompleks przeciwzmarszczkowy – w jego skład wchodzi sól kwasu hialuronowego o dwóch różnych rozmiarach cząsteczki oraz stymulator syntezy kwasu hialuronowego. Umożliwia to współdziałanie na trzech poziomach:

  • na powierzchni skóry, kwas hialuronowy tworzy silnie nawilżający hydro-film, zapobiegający zwiększaniu TEWL (transepidermalnej utraty wody);
  • w naskórku kwas hialuronowy wypełnia od wewnątrz zmarszczki i bruzdy, dając efekt wygładzenia i hydro-redukcji zmarszczek;
  • w głębszych warstwach naskórka działa stymulator syntezy nowego kwasu hialuronowego, którego z wiekiem w skórze ubywa (ok. 40 r. ż. nasze ciało produkuje o 50% mniej kwasu hialuronowego niż w wieku dziecięcym, ok. 60 r. ż. aż o 90% mniej) efektem ubytku jest pogorszenie uwodnienia i zmiana struktury przestrzennej białek podporowych co prowadzi do zmniejszenia elastyczności i jędrności skóry, oraz powstawania zmarszczek.

Mikropeptydy przeciwzmarszczkowe – działające dwutorowo; redukują zmarszczki mimiczne oraz wpływają na organizację i gęstość włókien kolagenowych, stymulując efekt „wypełnienia” zmarszczek.

Naturalne emolienty – olej z makadamii, palmowy, winogronowy i z kiełków pszenicy, starannie dobrane oleje naturalne, bogate w niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe i witaminy, poprawiają stan bariery naskórkowej.

Sposób użycia:

Równomiernie nałożyć na skórę twarzy, szyi i dekoltu.

 

Poj. 150 ml, 1 doza ~2ml, wystarczalność ~75 zabiegów

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...