loadingimg

Wczytuję dane...
CRYO COLLAGEN MATRIX 4 HA
  •  
  • poprzedni
  • następny
  •  
ceny dostępne dopiero po zalogowaniu i kontakcie z nami pod nr tel. (22) 845 29 96,kom.780-564-676
 • DERMIKA profesjonalna (twarz)
 • Producent: DERMIKA profesjonalna (twarz)
 • Opis produktu

CRYO COLLAGEN MATRIX 4 HA

DO KAŻDEGO TYPU CERY DOJRZAŁEJ, WRAŻLIWEJ

Przeciwzmarszczkowy płat kolagenowy CRYO COLLAGEN MATRIX 4 HA jest przeznaczony zarówno do pielęgnacji typowej cery dojrzałej jak i cery bardzo wymagającej – wrażliwej, skłonnej do alergii i podrażnień. Dzięki zawartości kolagenu, kwasu hialuronowego i charakterystycznej przestrzennej budowie wykazuje dużą zdolność do wiązania wody, nawilżenia naskórka i szybkiej redukcji zmarszczek. Własności te zostały potwierdzone w toku badań płatu kolagenowego, które wykazały:

- redukcję głębokości zmarszczek średnio o 15% w ciągu 20 min. od aplikacji;

- wzrost nawilżenia średnio o niemal 40% po 120 min. od aplikacji;

Posiada wyjątkowe własności nawilżające, kojące i wygładzające. Zauważalnie poprawia wygląd skóry, rozjaśnia i wygładza naskórek, cera staje się promienna i odzyskuje świeży, młodzieńczy blask. Nie zawiera konserwantów i kompozycji zapachowej

Zawiera:

Kwas hialuronowy - naturalny składnik budulcowy skóry, który posiada ponadprzeciętną zdolność do wiązania wody (kwas hialuronowy może związać nawet 1000 razy większą masę wody niż sam waży). Dzięki temu odpowiedzialny jest m.in. za nawilżenie skóry i pośrednio za jej jędrność i elastyczność.

Kolagen CRYO COLLAGEN MATRIX – trójwymiarowa sieć kolagenowa, składająca się z nierozpuszczalnych, wielkocząsteczkowych włókien kolagenowych, molekuł kolagenu które dyfundują z płatu i dzięki temu mogą zwiększać zdolność zatrzymywania wilgoci w naskórku oraz peptydów, których niewielkie rozmiary umożliwiają wnikanie w głąb stratum corneum.

Sposób użycia:

Płat kolagenowy przygotować wg. poniższego schematu, przyłożyć do twarzy. Zwilżać za pomocą wacików lub płatków kosmetycznych nasączonych wodą mineralną przelaną do miseczki (ok. 50 ml, komfortowe warunki zapewnia woda mineralna podgrzana do temperatury ok. 36OC). Po zwilżeniu pozostawić na ok. 20 min., następnie zdjąć i osuszyć skórę.

Płat kolagenowy 1 szt., arkusz A4, nie perforowany, bez Aktywatora, wystarczalność 1 zabieg

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...