loadingimg

Wczytuję dane...
CRYO COLLAGEN MATRIX 1
  •  
  • poprzedni
  • następny
  •  
ceny dostępne dopiero po zalogowaniu i kontakcie z nami pod nr tel. (22) 845 29 96,kom.780-564-676
 • DERMIKA profesjonalna (twarz)
 • Producent: DERMIKA profesjonalna (twarz)
 • Opis produktu

CRYO COLLAGEN MATRIX 1 MIRACLE FACE

PŁAT KOLAGENOWY Z ROŚLINNYMI KOMÓRKAMI MACIERZYSTYMI, ROSWERATROLEM I BAIKALINĄ

TECHNOLOGIA CRYO COLLAGEN MATRIX

Innowacyjny płat kolagenowy, który łączy zalety macierzy CRYO COLLAGEN MATRIX i kompleksu składników aktywnych BIO 3 SYSTEM opartego na trzech unikalnych substancjach aktywnych – roślinnych komórkach macierzystych (Plant Stem Cells), rosweratrolu i baikalinie. Zastosowany w procesie jego tworzenia procesów technologiczny umożliwia uzyskanie wyjątkowej przestrzennej budowy i aksamitnej struktury kolagenowej macierzy, dzięki czemu płat staje się biologicznym magazynem wilgoci i składników o radykalnym działaniu przeciwstarzeniowym. Zastosowanie aż trzech składników o różnych mechanizmach działania ma na celu pobudzanie do samoodnowy komórek skóry w niespotykany dotąd sposób. Celem jest nie tylko uelastycznienie, wygładzenie i nawilżenie skóry, ale przede wszystkim spowolnienie postępujących procesów związanych ze starzeniem i stymulacja procesów odnowy.

Efekty:

 • natychmiastowe, intensywne nawilżenie ( wzrost do 59%)
 • widoczna redukcja zmarszczek
 • poprawa wyglądu i kondycji skóry

NIE ZAWIERA KONSERWANTÓW

Zawiera:
BIO 3 SYSTEM– oparty na trzech najbardziej pożądanych w kosmetyce substancjach aktywnych, kompleks składa się z:

 • Roślinnych komórek macierzystych ( Plant Stem Cells) – składnik umożliwiające wykorzystywanie aktywności roślinnych komórek macierzystych. Badania wykazały ich pozytywny wpływ na� wzrost ludzkich komórek macierzystych. Na modelu komórkowym opartym na ludzkich fibroblastach, w których odbywa się synteza m. in. kolagenu, dowiedziono, że PSC opóźniają starzenie się tych komórek.
 • Ekstrakt z rdestu bogatego w rosweratrol – polifenol o silnym działaniu antyutleniającym . Chroni komórki przed zgubnym wpływem środowiska zewnętrznego, opóźniając procesy starzenia zewnątrzpochodnego powodowane m. in. przez promieniowanie UV i wolne rodniki.
 • Baikaliny – w 2009 roku Nagroda Nobla w dziedzinie medycyny została przyznana za badania dotyczące roli telomerów. W procesie podziałów komórkowych – telomery ( fragmenty komórkowego DNA) ulegają sukcesywnemu skracaniu, aż do momentu, gdy komórka traci zdolność do dalszych podziałów. Baikalina to substancja, która zabezpiecza telomery przed skracaniem i pomaga wydłużyć zdolność komórek do podziałów, „opóźniając zegar biologiczny” komórek skóry. Badania in vitro dowiodły zdolność baikaliny do spowolnienia starzenia się komórek skóry.

Kolagen w postaci CRYO COLLAGEN MATRIX – trójwymiarowa sieć kolagenowa, składająca się z nierozpuszczalnych, wielkocząsteczkowych włókien kolagenowych, molekuł kolagenu, które przedostają się z płatu i dzięki temu mogą zwiększać zdolność zatrzymywania wilgoci w naskórku oraz peptydów, których niewielkie rozmiary umożliwiają wnikanie w głąb stratum corneum.

Sposób użycia:
Płat kolagenowy przygotować wg schematu zamieszczonego na opakowaniu, przyłożyć do twarzy. Zwilżać za pomocą wacików lub płatków kosmetycznych nasączonych wodą mineralną przelaną do miseczki (ok. 50 ml, komfortowe warunki zapewnia letnia wodą mineralna). Po zwilżeniu pozostawić na ok.20 minut, zdjąć, osuszyć skórę.

Płat kolagenowy 1 szt. arkusz A4, nieperforowany, bez aktywatora, wystarczalność 1 zabieg

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...