loadingimg

Wczytuję dane...
Producenci
Wyświetl produkty wybranego producenta:
W naszej ofercie...

Dermika Salon

Kosmetyki  profesjonalne „Dermika” pojawiły się na rynku jesienią 1994 roku i błyskawicznie zdobyły wierne klientki w niezliczonych gabinetach kosmetycznych i lekarskich.  Na prowadzonych przez firmę szkoleniach z wykonywania zabiegów „AHA – eksfoliacji” swoje umiejętności poszerzał personel kilku tysięcy gabinetów.  W unowocześnionej formule , z wykorzystaniem kwasu migdałowego zabieg ten  wciąż występuje  na rynku. Skuteczność stosowania i nowatorstwo wykorzystywanych formuł zostało szybko docenione przez jury wszystkich liczących się konkursów kosmetycznych oceniających kosmetyki tak profesjonalne, jak i detaliczne . Firma jest laureatem niezliczonych nagród  przyznawanych przez gremia profesjonalne (np. „Beauty Forum”, „Salon i Elegancja”), a także ekspertów  i dziennikarki magazynów kobiecych. Na wielu produktach można dostrzec logo „Doskonałość Roku” miesięcznika „Twój Styl”.

Marka jest również ogromnie ceniona za preparaty aktywne np. koncentraty komórek macierzystych, kwasu hialuronowego, ampułki czy płatki 24-karatowego złota.

Wierni klienci wciąż mogą korzystać z kultowego Kremu tłustego z ceramidami, który cieszy się opinią niezastąpionego w pielęgnacji cer suchych i skłonnych do podrażnień.

Interesuje Cię oferta preparatów profesjonalnych?

Pielęgnacja twarzy

Oczyszczanie

Tonizowanie

Złuszczanie

Masaż twarzy

Preparaty aktywne

Preparaty aktywne do cer problemowych

Preparaty aktywne - maski

Preparaty pomocnicze

Kremy pielęgnacyjne

Pielęgnacja oczu

EXPERT EXFOLIATION

EXPERT EXFOLIATION - kuracja w domu

Akcesoria

Pielęgnacja ciała

Peelingi

Preparaty aktywne

Preparaty do masażu-oleje

Preparaty do masażu - kremy

Preparaty na zakończenie zabiegów

d